• Turhan Kitap Evi

Advanced YDS 40x40 Mini Deneme

Stok Durumu : Stokta
Barkod Kodu : 9786058317420
Yayın Evi : Me Too Publishing
Basım Yeri : Ankara
Basım Tarihi : Mart 2017
Sayfa Sayısı : 440
ISBN : 978-605-83174-2-0
Boyut : 19x26 cm.
Kapak : Karton Kapak
576 kişi tarafından görüntülendi.
Kargoya 3 Günde Teslimat
40,00 ₺
32 ₺

DS Advanced 40x40 Mini Deneme

Mini Deneme kitabı, içerisindeki her denemede, YDS`de test edilen, “kelime bilgisi, gramer, cloze test, cümle tamamlama, çeviri, yakın anlam, karşılıklı konuşma, paragraf tamamlama, anlam bütünlüğünü bozan cümle ve okuduğunu anlama” bölümlerinin tamamını içeren sorulardan oluşmaktadır.

Bu kitaptaki soruların tamamını, son YDS formatına ve seviyesine uygun şekilde hazırladık. Soruları hazırlarken, son YDS`de sorulan okuduğunu anlama parçalarındaki kelime sayısına kadar dikkat ettik ve son yıllardaki YDS sorularının, anlama esaslı sorulardan oluştuğunu göz önünde bulundurduk. Bunu yapmak yerine, işin kolayına kaçarak, öğrencilerin teknik olarak çok kısa sürede sonuca ulaşabilecekleri sorular yazabilirdik. Ne var ki, YDS`de bu tür sorular artık sorulmamakta, tam aksine, öğrencileri soruların anlamını çözmeden doğru cevabı bulamayacakları türden bir sınav beklemektedir. Bunun neticesinde, elinizdeki bu kitap ortaya çıktı.

40X40 Advanced
Mini Deneme kitabı, son derece öğretici olup, sınavın sadece belli bölümlerini değil tamamını kapsamakta ve taktiğe dayalı değil anlama dayalı sorulardan oluşmaktadır. Umarız kitabımız YDS yolunda hepinize faydalı olur ve başarınıza katkıda bulunur.

İNDİRİMLİ Ürünler